Триває завантаження...
Депозитна програма
Банк «ГРАНТ» пропонує юридичним особам розмістити тимчасово вільні кошти в національній та іноземній валюті на депозитних рахунках банку.

Процентні ставки залежать від валюти, суми, терміну і умов, на яких клієнт розміщує свої кошти на депозиті.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє максимально врахувати його побажання при укладанні депозитного договору.
Вклади юридичних осіб приймаються на термін від одного дня. На час дії договору клієнту в банку відкривається депозитний рахунок.

Кошти на депозит перераховуються з поточного рахунку клієнта, після завершення терміну дії договору кошти повертаються банком на рахунок клієнта.
Виплата відсотків здійснюється щомісячно, після закінчення терміну договору або шляхом капіталізації відсотків на основному рахунку.

Можливе укладання депозитного договору у вигляді «депозитної лінії» (клієнтам надається можливість часткового зняття або поповнення коштів на рахунку).
Ставки по депозитних вкладах юридичних осіб та ФОП
Найменування депозиту Мінімальна сума розміщення вкладу Срок вкладу / ставка
до 1 міс. до 6 міс. до 12 міс. 12 міс. та більше
Перелік документів для відкриття депозитного рахунку юридичної особи:
Перелік документів, необхідних для відкриття рахунку юридичній особі Типовий договір на терміновий депозитний вклад юридичної особи Типовий договір на терміновий депозитний вклад юридичної особи (інші умови)
Перелік документів для відкриття депозитного рахунку ФОП
Перелік документів, необхідних для відкриття рахунку фізичній особі Типовий договір на терміновий депозитний вклад ФОП Типовий договір на терміновий депозитний вклад ФОП (інші умови)
Головний офіс. Управління по роботі з фінансовими інститутами.
Адреса: Україна, м. Харків, вул. Ромена Ролана, 12
Телефон : +38 057 714 05 62, +38 057 714 05 56
Щодня з 9.00 до 17.30, перерва з 13.00 до 14.00, вихідні - субота, неділя.