Триває завантаження...
Рахунки ескроу
АТ «БАНК «ГРАНТ» надає послуги власникам (як фізичним, так і юридичним особам) домінуючого контрольного пакета акцій акціонерних товариств за процедурою squeeze-out

Дана процедура врегульована статтею 65-2 Закону України «Про акціонерні товариства» і є широко поширеною в світі.

Відповідно до даної процедури власник домінуючого контрольного пакета акцій (більше 95% статутного капіталу акціонерного товариства) має право вимагати від міноритаріїв продати свої акції, ставши таким чином єдиним власником компанії.

Для викупу акцій необхідно оголосити про свої наміри міноритарним акціонерам в порядку, передбаченому статтею 65-2 Закону України «Про акціонерні товариства», і відкрити рахунок умовного зберігання (ескроу) в АТ «БАНК «ГРАНТ», перерахувавши на нього кошти для оплати вартості акцій міноритарних акціонерів.

Не чекаючи отримання грошових коштів іншою стороною (міноритарними акціонерами), власник домінуючого контрольного пакета акцій стає єдиноправним власником статутного фонду акціонерного товариства.
Договір на обслуговування рахунку умовного зберігання (ескроу) Тарифи на відкриття та обслуговування рахунку ескроу Тарифи на відкриття та обслуговування рахунку ескроу в відділенні №31
Управління по роботі з фізичними особами.
Адреса : Україна, м.Харків, вул. Ромена Ролана, 12
Телефон:+38 057 714 05 58
Щодня з 9.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00, вихідні - субота, неділя