ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
Банк "Грант" активно розвивається. Так, за останні 15 років статутний фонд збільшився з 9 до 400 млн. грн., активи банку зросли з 61,4 до 1171 млн. грн., а кредитний портфель збільшився з 36,7 до 771 млн. грн.
Постійно розширюється спектр послуг, які надаються клієнтам банку.
До послуг клієнтів - найсучасніші банківські технології: системи дистанційного банківського обслуговування «Клієнт-банк» і «SMS-сервіс», зарплатні проекти з використанням міжнародних карт, система «Смарт-Грант» надає цілодобовий доступ до рахунків через мережу Інтернет.
Володіючи висококласними фахівцями, новітнім програмним і апаратним забезпеченням, банк здійснює розрахунки своїх клієнтів з їх вітчизняними та зарубіжними партнерами в мінімальні терміни.
Довгострокові цілі банку незмінні - мінімізація ризиків, зростання власного капіталу, збереження і зміцнення фінансової стійкості, подальше розширення клієнтської бази і розвиток роздрібного бізнесу.
Банк «ГРАНТ» є одним із засновників Української міжбанківської валютної біржі, членом Незалежної асоціації банків України, Харківського банківського союзу, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Банк являється учасником міжнародної системи S.W.I.F.T., підключений до REUTERS.