Кредитування

Банк «ГРАНТ» видає кредити юридичним особам в національній та іноземній валюті.
 
Основні види кредитних послуг:
 
Пряме кредитування - надання банком позичальнику коштів у тимчасове користування, на умовах повернення, терміновості, платності, цільового використання, забезпеченості. Передбачає можливість одноразового отримання коштів обумовлених кредитним договором.
Відкриття кредитної лінії - банк зобов'язується надавати позичальнику кредитні кошти в міру виникнення необхідності у останнього, на певний термін, в межах заздалегідь обумовленого ліміту кредитування, без проведення додаткових переговорів. Кредитна лінія ефективна при поетапному використанні кредитних коштів.
Кредити типу «овердрафт» - короткострокові кредити, які надаються банком понад залишок коштів на поточному рахунку клієнта в рамках заздалегідь обумовленого ліміту. Надається підприємствам, які обслуговуються в банку не менше 6 місяців. Ліміт овердрафту розраховується виходячи з середньомісячних оборотів по рахунку підприємства в банку «ГРАНТ».
 
Ставки за кредитами в банку «ГРАНТ»: у гривні - 20-24%, у Доларах США - 8-10%, у Євро - 8-10% річних.
Максимальний термін кредитування - 3 роки.
 
  Обов'язковою умовою надання кредиту є забезпечення виконання зобов'язань (застава, порука, гарантія). В якості застави можуть виступати: основні засоби (нерухомість, транспортні засоби, обладнання), товари в обороті, майнові права за договорами, укладеними з третіми особами, грошові кошти, депозити, пр. Крім того, в якості застави може виступати майно третіх осіб, як фізичних, так і юридичних.
 
Початковий список документів, необхідних для отримання кредиту можна подивитися тут.
Сума можливого кредиту визначається виходячи з фінансового стану позичальника, умов операції, що кредитується, суми застави (не більше половини від оціночної суми застави).
 
Необхідні документи для заповнення ви можете завантажити тут.

Контакты

Головний офіс. Кредитний відділ.

Адреса Україна, м. Харків, вул. Данилевского,19
Телефон +38 057 714 92 84
Щодня з 9.00 до 17.30, окрім суботи та неділі, перерва з 13.00 до 14.00