Що таке електронний підпис?

Електронний підпис — це електронні дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Електронний підпис зберігається у вигляді файлів на USB-носії чи захищеному носії інформації.

Переваги кваліфікованого електронного підпису безмежні.

За допомогою кваліфікованого електронного підпису можна укладати договори, брати участь в торгах, здавати звітність в контролюючі органи, подавати позови до суду, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо.

Це в значній мірі скорочує час на отримання будь-якої довідки або документу, виключаючи тяганину очікування у черзі. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

diya
Як отримати кваліфікований електронний підпис:
  1. Заповнити шаблон заяви на сайті банку. Заява буде надіслана на адресу електронної пошти, яку Ви вказали при заповненні шаблону. Треба її роздрукувати та підписати.

    Заява підписується керівником юридичної особи або уповноважена особою/фізичною особою – підприємець/довіреною особа та засвідчується печаткою (за наявності).
  2. Підготувати пакет документів та носій інформації, на який буде сформовано КЕП. Документи, що надаються для отримання кваліфікованого електронного підпису В якості носія інформації може бути використано звичайний (пустий) флеш-накопичувач або захищений носій особистого ключа моделей «Алмаз-1К», «Кристал-1», «SecureToken-337K», «SecureToken-338М» та «SecureToken-338S». На один носій інформації може бути сформовано лише один КЕП.
  3. Звернутись до офіційного представництва кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «ДІЯ» в АТ «БАНК ГРАНТ» за адресою: м. Харків, вул. Леся Курбаса, 12, 2-й поверх, к.14.

    Звертаємо Вашу увагу, що надання послуги електронного підпису здійснюється за попередніми записом за нижче зазначиними телефонами.
  4. Сплатити вартість послуги формування КЕП будь-яким зручним для Вас способом: готівкою у касі банку, безготівковим переказом з власного рахунку або через систему дистанційного банківського обслуговування «Смарт-Грант» Тарифи на послуги з формування КЕП
  5. Отримати послугу формування КЕП
Для отримання послуги формування КЕП при собі необхідно мати:
У разі виникнення будь-яких питань щодо порядку отримання послуг з формування КЕП просимо звертатися за тел.